Голосование
Нужны ли в школе мобильные телефоны?
Всего 45 человек

Шестой школьный день

Дата: 20 сентября 2016 в 15:33, Обновлено 10 февраля в 17:03
Автор: Мозоль Ю. И.

                                 

2 паўгоддзе 2019-2020 навучальнага года

ГРАФІК РАБОТЫ СПАРТЫЎНАЙ ЗАЛЫ

IІ паўгоддзе 2019/2020 навучальны год

Дзень тыдня

Час

Мерапрыемства

Адказны

9.00-9.45 Занятки алимпияднай групы Запасник П.Ю.

СУБОТА

10.00-11.30

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Спартыўныя гульні”

Запаснік П.Ю.

11.00-12.00

Спартыўна-масавыя мерапрыемствы (згодна плана)

Запаснік П.Ю.

12.00-13.30

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Баскетбол”

Запаснік П.Ю.

8 лютага    Дзень здароўя

час

мерапрыемства

удзельнікі

Месца правядзення

Адказны

9.00-9.45

Заняткі алімпіядных груп:

Фізічная культура і здароўё

Фізіка

6-11 кл.

8,9 кл.

Спартзала

Каб. фізікі

Запаснік П.Ю.

Янушка Г.С.

9.00-9.45

Заняткі аб’яднан. па інтарэсах

“Тэатральныя падмосткі”

6-7 кл.

Кабінет руск м.

Нос Л.І.

10.00-10.45

Факультатыўныя заняткі:

“Абагульняючы курс”

 “Абаг. курс па гісторыі Беларусі”

9 кл.

11 кл.

Каб.англ.мовы

Каб.гісторыі

Мухляда А.Б.

Бень Р.У.

10.00-11.30

Заняткі аб’яднання па інтарэсах“Спартыўныя гульні”

7-10 класы

Спартзала

Запаснік П.Ю.

10.00-10.45

Заняткі алімпіяднай групы:

Руская мова

6-8 кл.

Кабінет руск м.

Нос Л.І.

10.00-11.00

Індывід. кансульт. для вучняў.

Прафілактычная работа

5-11 кл.

Кабінет пед. сацыяльнага

Сварабовіч С.Т., пед.сац.

10.00-13.00

Акцыя “10 добрых спраў!” Работа валанцёрскага атрада

5-10 кл.

Па месцы жыхарства

Пукель А.А., педагог-арг.

11.00-11.45

Падагульняючы курс па беларускай мове

“Абаронца Айчыны”

9 кл.

10 кл.

Каб.фізікі

Каб.матэматыкі

Паляк Г.Ф.

Сцефановіч З.У.

11.00-11.45

Заняткі алімпіядных груп:

“Рыхтуемся да ЦТ па матэматыцы”

Працоўнае навучанне

11 кл.

8-11 кл.

Каб.бел.мовы

Майстэрня

Сварабовіч С.Т.

Сцефановіч З.У.

10.00-10.45

Квэст-гульня “Мы-за здаровы лад жыцця!”

1-4 кл.

Каб. 4 класа

Нядведская С.И.

Пукель А.А.

11.00-12.00

Спартыўнае свята “Вас выклікае Спартландыя!”

3-5 кл.

Спартзала

Запаснік П.Ю.

Бернатовіч А.Т.

Нядведская С.І.

11.00-12.00

Квэст-гульня “Здароўе ў нашых руках”

6-8 кл.

Актавая зала

Русак Г.Ф.

12.00-13.00

Квэст “Код здароўя: ЗЛЖ!”

9-10 кл.

Каб. фізікі

Сварабовіч С.Т.

Паляк Г.Ф.

9.00-10.00

11.00-12.00

Падрыхтоўка да ўдзелу ў абластным фестывалі педагагічных класаў

11 клас

Актавая зала

Адамчык Н.І.

.

12.00-12.45

Вакальны ансамбль

Заняткі алім.гр. “Геаграфія”

9 кл.

8,10 кл.

Каб.матэматыкі

Кабінет хіміі

Адамчык В.З.

Русак Г.Ф.

12.00-12.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Тэатральныя падмосткі”

6-7 класы

Кабінет руск м.

Нос Л.І.

12.00-13.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Умелыя рукі”

5-8 класы

майстэрня

Сцефановіч З.У.

12.00-13.30

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Баскетбол”

8-11 кл.

Спартзала

Запаснік П.Ю.

Графік работы  педагога сацыяльнага

9.00 - 11.00

12 - 14.00

План выхаваўчай, ідэалагічнай  работы

ў шосты школьны дзень на  2019/2020 н.г.

Мерапрыемствы шостага школьнага дня

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Час

правядзення

Адказны

1 чвэрць

07.09

Гульня "Свая гульня»

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Гульня "Я і дарога»

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Гутарка "Абавязкова выконвайце правілы дарожнага руху»

9-11

11.45-12.30

Паляк Г.Ф.

14.09

Круглы стол “Умей кіраваць сваімі эмоцыямі»

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Гутарка "Вучымся будаваць адносіны»

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

Гутарка "Наш выбар – жыццё»

9-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

21.09

Спартландыя "Юныя таленты»

1-4

10.00-10.45

Пукель А.А.

Спартландыя "Вясёлыя старты надзей»

5-8

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

Запаснік П.Ю.

28.09

Конкурс малюнкаў"Дабрыня выратуе ўвесь свет"

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

Вусны часопіс "Рабі дабро на радасць людзям»

5-8

11.00-11.45

Ккандрацьеў М.А.

"Усяму пачатак – агульны дом»

9-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

05.10

Інтэлектуальная гульня"Закон на нашай зямлі»

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Круглы стол "Правілы бесканфліктных паводзін»

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Святочная паштоўка, прысвечаная дню настаўніка

5-11

12.00-12.45

Пукель А.А.

12.10

Прававы марафон

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

"Дзеці і інтэрнэт» Гутарка

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

"Бяспека ў Інтэрнэце» - конкурс  прэзентацый

2-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

19.10

«Дзеці. Бацькі. Інтэрнэт»

1-4

10.00-10.45

Пукель А.А.

“Падарожжа па каралеўству Здароўя” гульня

5-8

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

Гульня «У рабстве шкодных звычак»

9-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

26.10

Спаборніцтвы па стрытболе

1-11

10.00-10.45

Запаснік П.Ю.

Спаборніцтвы па шашках

5-8

11.00-11.45

Запаснік П.Ю.

Моцны. Спрытны. Смелы.

9-11

11.45-12.30

Запаснік П.Ю.

2 чвэрць

09.11

Брэйн-рынг "Гэта мы не праходзілі»

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

“Азбука здароўя» - віктарына

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

"Пьянства і алкагалізм”- круглы стол

9-11

11.45-12.30

Паляк Г.Ф.

16.11

Гульня " Адгадай прафесію»

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Віктарына " Адукацыя ў свеце»

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

Конкурс прэзентацый “Усе прафесіі важныя”

9-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

23.11

Падарожжа па каралеўству “Здароўе”

1-4

10.00-10.45

Пукель А.А.

Гульня «У рабстве шкодных звычак»

5-8

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

Інтэрактыўная гульня "Хваробы стагоддзя»

9-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

30.11

Малыя Алімпійскія Гульні

1-4

10.00-10.45

Запаснік П.Ю.

“Хай усмешка ззяе здароўем”-  Гутарка

5-8

11.00-11.45

Ккандрацьеў М.А.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

Запаснік П.Ю.

07.12

Гульня "Планета Здароўя»

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

Конкурс плакатаў “Мы  супраць СНІДУ ”

5-8

11.00-11.45

Ккандрацьеў М.А.

Конкурс плакатаў "Моладзь супраць СНІДу”

9-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

14.12

Гутарка “Ведай і саблюдай ПДР"

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Брэй -рынг “Дзень зяленага аганька”

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Круглы стол " Саветы старэйшых: ці ня хочаце быць у бядзе шануйце ПДР"

9-11

11.45-12.30

Пукель А.А.

21.12

Гульня"Бяспека ў кожны дом»

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Бяседа“Небяспекі, якія падпільноўваюць моладзь”

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

Конкурс плакатаў «НЕ – шкодным звычкам»

9-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

28.12

Калектыўная творчая справа “Навагодняя паштоўка сваімі рукамі”

1-4

10.00-10.45

Пукель А.А.

Гутарка “Традыцыі святкавання Новага года”

5-8

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

Забаўляльная навагодняя праграма

1-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

3 чвэрць

04.01

Гульня – трэнінг “Лідар і яго каманда”

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Дыспут “Лідарамі не нараджаюцца, лідарамі становяцца”

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Трэнінг “Я – лідар”

1-11

11.45-12.30

Паляк Г.Ф.

11.01

Экалагічная віктарына "Жывёльны свет”

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

Пазнавальна-забаўляльная гульня "Што? Дзе? Калі?»

5-8

11.00-11.45

Кандрацьеў М.А.

Калаж "Які выдатны гэты свет”

9-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

18.01

"Правільнае харчаванне – аснова здароўя”

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Конкурс  прэзентацый"Мы – здаровае пакаленне”

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Гульня “Харчаванне. Здароўе. Спорт”

9-11

11.45-12.30

Пукель А.А.

25.01

Кірмаш "Хлебная субота”

1-11

11.00-12.30

Мухляда І.І.

02.02

Інтэлектуальная гульня

1-4

10.00-10.45

Нос Л.І.

Лыжныя гонкі

5-8

11.00-11.45

Запаснік П.Ю.

Спабоніцтва па баскетболу

9-11

11.45-12.30

Запаснік П.Ю.

01.02

Конкурс малюнкаў "Мы выбіраем жыццё»

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

"Правапарушэнні: што за гэтым ідзе»

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

"Закон і падлетак»

9-11

11.45-12.30

Паляк Г.Ф.

08.02

Квэст-гульня “Мы-за здаровы лад жыцця!”

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

Пукель А.А.

Спартыўнае свята “Вас выклікае Спартландыя!”

3-5

11.00-11.45

Запаснік П.Ю.

Бернатовіч А.Т.

Квэст-гульня “Здароўе ў нашых руках”Квэст “Код здароўя: ЗЛЖ!”

6-8

9-11

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

Паляк Г.Ф.

Сварабовіч С.Т.

15.02

“Гадзіна памяці" (да Дня памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў)

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Гутарка «Час абраў нас»

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Круглы стол "Вечная памяць – Афганістан»

9-11

11.45-12.30

Пукель А.А.

22.02

Конкурс вершаў “Абаронца Айчыны»

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Конкурсная праграма "Ану  , хлопцы»

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

Рыцарскі турнір “Мы мацнейшыя”

9-11

11.45-12.30

Паляк Г.Ф.

29.02

Гульня-падарожжа “Формула здароўя”

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

Відэападарожжа  “Віртуальная агрэсія”

5-8

11.00-11.45

Кандрацьеў М.А.

Відэафільм “Каштоўнасці жыцця”

9-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

07.03

Конкурс малюнкаў”Нашы  бабулі”

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Канцэртная праграма "Мілая мама»

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

Конкурс " Разам з мамай»

9-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

14.03

Гульня "Па старонках любімых кніг»

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Інтэлектуальная гульня "Час пытанняў і адказаў»

5-8

11.00-11.45

Савуль А.А

Інтэлектуальная дуэль

9-11

11.45-12.30

Шчуплова А.Б.

21.03

"Усе прафесіі важныя, усе прафесіі патрэбныя» - віктарына

1-4

10.00-10.45

Пукель А.А.

Конкурс прэзентацый "Сучасныя прафесіі»

5-8

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

"Дарога ў будучыню»

9-11

11.45-12.30

Нос Л.І.

28.03

Спартыўны конкурс "Займіся спортам –стань першым»

1-4

10.00-10.45

Запаснік П.Ю.

Спаборніцтвы па шашках

5-8

11.00-11.45

Запаснік П.Ю.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

Запаснік П.Ю.

4 чвэрць

04.04

Гульня  “Дзень радасці”

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Конкурсная програма “Дзеля жарта”

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

КВЗ “Гумарына Паплаў»

9-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

11.04

Конкурс малюнкаў да Дня касманаўтыкі

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

"Не, шкодным звычкам", праграма, прысвечаная Сусветнаму дню здароўя

5-8

11.00-11.45

Кандрацьеў М.А.

Спартыўна-забаўляльная праграма

9-11

11.45-12.30

Запаснік П.Ю.

18.04

Круглы  стол "Памятаць, каб не паўтарылася»

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Конкурс плакатаў"Чарнобыль: трагедыя, подзвіг, папярэджанне»

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Вусны часопіс "Калі б не тая, красавіцкая ноч»

9-11

11.45-12.30

Пукель А.А.

25.04

Сусветны дзень кнігі

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

Гульня «У свеце прыгожага»

5-8

11.00-11.45

Кандрацьеў М.А.

Удзел у акцыі па добраўпарадкаванні помнікаў і брацкіх магіл

9-11

11.45-12.30

Адамчык Н.І.

02.05

Вусны часопіс "Ніхто не забыты, нішто не забыта»

1-4

10.00-10.45

Мухляда І.І.

Музычна-літаратурная кампазіцыя да Дня Перамогі

5-8

11.00-11.45

Нос Л.І.

Прэзентацыя праекта "У сэрцах мужчын і сыноў адвага дзядоў і бацькоў»

9-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

16.05

Інтэлектуальная гульня " Свая гульня”

1-4

10.00-10.45

Нядведская С.І.

Гутарка "Цяпло сямейнага ачага»

5-8

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

Круглы стол «Сям'я ўсяму пачатак»

9-11

11.45-12.30

Сварабовіч С.Т.

23.05

Гульня " Хто хоча стаць піянерам?»

1-4

10.00-10.45

Савуль А.А

Гульня-падарожжа " Мы – жыхары Піянерыі»

5-8

11.00-11.45

Шчуплова А.Б.

Спаборніцтвы па баскетболе

9-11

11.45-12.30

Запаснік П.Ю.

30.05

"Падарожжа ў краіну чароўных сноў" - інтэлектуальная гульня

10.00-10.45

Нядведска С.І.

"Стукаецца лета ў дзверы” Фотакалаж

5-8

11.00-11.45

Русак Г.Ф.

"Планета Здароўя» віктарына

9-11

11.45-12.30

Паляк Г.Ф.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.